Innowacyjny Neurofeedback
(EEGBiofeedback) z Nexusem 4

Idealne rozwiązanie do codziennej pracy

Dowiedz się więcej

Wszechstronny i elastyczny starter 

Neurofeedback (EEGBiofeedback) z Nexusem 4 to idealne połączenie!

Zestaw Do Neurofeedback

Potrzebujesz Najlepszego Systemu do Neurofeedbacku bardzo dobrze trafiłeś! Nexus4 to fantastyczny System! W standardzie otrzymujesz wiele możliwości. Wraz z Nexuse4 otrzymujesz program Biotrace dla Nx4, który zawiera ponad 50 animacji - gier dla pacjenta (można je edytować wg. własnych potrzeb!), 50 animacji standardowych (gier dla pacjenta) a także ponad 200 ekranów dla prowadzącego wraz z indywidualnymi protokołami treningowymi i analizą! 

Zestaw Do Biofeedback

Wszechstronne opcje Biofeedback zawarte są w standardzie! Posiadając Swojego Nexusa nie dopłacasz nic - po prostu masz kompletne urządzenie z fantastycznym oprogramowaniem Biotrace. Dzięki temu połączeniu możesz od razu zacząć pracę ze Swoimi Pacjentami / Klientami. Podłączenia do Biofeedback zapewniają GSR/SC, TMP, BVP (Migreny), HEG, i inne. Sprawdź również połączenie Neuro i Biofeedbacku w celu pełnej analizy. 

Pełny Zestaw Do NFB i BIO

Podłączenie Neuro i Biofeedbacku pozwala na pełną analizę! Dzięki temu można wykonać analizę Pacjenta/ Klienta/ Trenującego. Analiza qEEG, Stres-Testy (6 -15 minutowe), analizy oparte na zebranych pomiarach z możliwością dowolnej kontroli i ustawień wg własnych potrzeb (zawsze można korzystać z ustawień standardowych).

Wszechstronny  i Elastyczny

Mały Nexus 4 jest wszechstronnym i elastycznym urządzenie. Nx4 można konfigurować w dowolny sposób, wg własnych potrzeb, można zmieniać ustawienia kanałów - do wyboru jest aż 128 kanałów!!! 
Osoba używająca Nexus 4 ma również przygotowane w standardzie mnóstwo ekranów i ustawień do pracy z każdym Pacjentem.

Wysoka Jakość Nexus 4 wykonany jest z najlepszych podzespołów, końcówek czy elektrod. Nexus 4 posiada certyfikat medyczny CE IIa, dzięki temu jest bezpieczny dla Pacjenta!

Ekstra Dodatki

Dla urządzeń Nexus oferujemy wiele ciekawych dodatków. Największą popularnością cieszą się dodatkowe gry dla Pacjentów. Gry, które mają początek i koniec! Motywatorem do pracy z NFB i Biofeedbackiem są wyniki punktowe, które pacjenci mogą ze sobą rywalizować! Bardzo ładna i efektowna grafika gier również przyciąga Pacjenta  

Podstawowe Informacje

Neurofeedback

2 aktywne kanały do Neurofeedback (EEGBiofeedback), sEMG Biofeedback EKG i EOG, jakość sygnału do 1024Hz

Biofeedback

2 aktywne kanały do Biofeedback Oddychanie (RSP), Przewodzenie i Oporność Skórna (GSR/SC) oraz TMP i BVP (dodatkowo Praca z Migrenami BVP Head) i Biofeedback HEG

Podłączenie BlueTooth

Zapomnij o kablach, Nexus4 podłączony jest z komputerem za pomocą BlueTooth

Wysoka Jakość Sygnału

Dzięki nowoczesnej technologii jakość sygnału jest perfekcyjna, WAŻNĄ zaletą jest brak artefaktów ruchowych w czasie Neurofeedbacku!!!

Podłączenie Czujników

Nasze czujniki mają specjalne końcówki medyczne (podłączenia do Nx4) a wszystkie kable są specjalnie izolowane aby zapewnić najlepszą jakość sygnałów

Dostosowanie

Dokładnie TAK! Nexusa 4 można praktycznie dowolnie skonfigurować aby zapewniał użytkownikowi dowolność pracy i wyboru (własne ekrany, ustawienia kanałów itp.)

Najlepsze Pakiety dla Twojej Pracy

Wersja Mobilna Nexus4

Wersja Mobilna z Nexusem 4 to wygodne narzędzie do pracy, jeżeli posiadasz własny sprzęt IT możesz używać go razem z Nexusem 4.
 

Poproś o przygotowanie oferty

Wersja Edukacyjna

Wersja Edukacyjna zawiera pełne wyposażenie dla Gabinetu psychologa / logopedy / specjalisty. Wraz z Nexusem 4 otrzymujesz komplet gotowy do pracy w każdych warunkach i czasie.

Poproś o przygotowanie oferty

Wersja Edukacyjna Plus

Wersja EDU Plus zawiera wiele dodatkowych aplikacji (fantastyczne GRY dla Pacjenta), pełne wyposażenie gabinetu a także kompletny zestaw IT do pracy z Nexusem 4.

Poproś o przygotowanie oferty