Nexus 10 Mark II

Przyłącz się do przyszłości Systemów Neuro i Biofeedback. Nexus 10 Mark II jest kompletnym Systemem do pracy z Pacjentem / Klientem. Niezależnie od warunków w jakich będziemy do używać!.

Learn More

Doskonała jakość 

Jakość wykonania Nexusa 10 jest perfekcyjna! Wyposażony jest w bardzo wytrzymałą baterię, dzięki której jako JEDYNY System może pracować nieprzerwanie ponad 24 godziny (24++) ! Dzięki swojej liczbie kanałów jest wszechstronny!

Learn More

Wykonanie Nx10

Nexus 10 Mark II nie tylko jest najlepszy w swoich parametrach (parametry urządzenia poniżej) ale posiada również elegancki design! Jeżeli pracujesz z osobami VIP nie możesz mieć brzydkich plastików! Zobacz jak się prezentuje Nexus 10! 

Learn More

Specjalne wyposażenie

Nexus 10 Mark II posiada również specjalne możliwości, rozszerzenie o dodatkowe opcje, które występują TYLKO z Nexusem 10 Mark II.

Learn More

Nexus 10 mark ii 

nowe spojrzenie

Być może zastanawiali się Państwo kiedyś nad tym: Co się stanie jak w trakcie treningu (pracy z pacjentem), zacznie się ruszać elektrodami ? Pytanie kieruję do Specjalistów, którzy już kiedykolwiek mieli do czynienia z EEGBiofeedbackiem jakiejkolwiek firmy... . 
Odpowiedź jest bardzo prosta - pojawią się olbrzymie artefakty ruchowe, które nie pozwalają prowadzić dalej trening...

Pytanie: A co się stanie jak zrobimy to samo w Nexusie 10?
Odpowiedź: NIC SIĘ NIE STANIE! Nexus 10 został tak zaprojektowany i wyposażony aby takie sytuacje nie miały miejsca! Dla tego JEST NAJLEPSZYM ROZWIĄZANIEM do pracy, dla KAŻDEGO SPECJALISTY, który chce Swoim Pacjentom dać to co najlepsze!

Nie martw się już tym że w czasie treningu Twój Pacjent się rusza! Pozwól mu na to! Zadbaj o to aby dla Niego Trening był przyjemnością i miłym spędzeniem czasu w Twoim Gabinecie, Ośrodku czy innym miejscu w którym pracujesz!

Chcesz wiedzieć więcej

Nexus 10 dla NFB i BIO

System NeXuS 10 obsługuje szeroki zakres sygnałów z sensorów tj. EEG, EKG, EMG, RSP, EMG, GSR, BVP (BVPHead), Czas Reakcji (CR) itp., NeXuS jest urządzeniem przenośnym, komunikującym się bezprzewodowo za pomocą BT, bądź ma możliwość treningu OFFLine – czyli nagrywanie treningu na karty SD.

SPORT i wydajność

Technologia Systemu NeXuS - nauka zarządzania stresem – przed i podczas maksymalnej wydajności, pozwala na osiągnięcie optymalnego skupienia i najwyższej koncentracji .

Nauka i badania

Nexus 10 jest idealny narzędziem do prowadzenia analiz. Jego próbkowanie - aż 8192 próbek na sekundę - pozwala na eksport danych do innego oprogramowania typu Excel/MatLab/SPSS, Neuroguide, gdzie można dodatkowo przeanalizować wyniki. 

Już ponad
15 lat jest 
z nami
Nexus10

Fantastyczne urządzenie
dla Każdego kto ceni sobie
niezawodność!

Nexus 10 określany jest jako
NAJLEPSZY SYSTEM do pracy
z Pacjentami / Klientami
a także do prowadzenia 
Prac Naukowych/Grantów itp.

Już ponad 350 Placówek korzysta 
z Naszych Nexusów!!! 
Dołącz do Nich również TY!

Dołącz i TY

EEG, ECG, EOG, (s)EMG, scp

Nexus 10 posiada aż 4 szybkie kanały do pracy. EEGBiofeedback, sEMGBiofeedback, Biofeedback Oczny i ECG/EKG. 
W EEGBiofeedback możemy podłączyć aż 4elektrody aktywne na głowie Pacjenta!

GSR/SC, BVP, TMP, RSP

Nexus 10 oferuje również pracę z Przewodzeniem Skórnym / Opornością Skórną, Oddechem, Pulsem, Temperaturą. Każdą tą możliwość możemy używać osobno jak również połączone wspólnie w celu pełnej analizy obwodowej. 

Praca z pacjentem

Systemy Nexus nie mają artefaktów ruchowych, dzięki temu możemy wraz z pacjentem być w ruchu! Nexus 10 również ma możliwość pracy bezprzewodowej za pomocą BlueTooth'a dzięki temu możemy zabrać go ze sobą do Pacjenta/ Trenującego.

Program dla Nexusa 10 

Program jest dostosowany do potrzeb prowadzącego aby nie musiał martwić się obsługą. EEG INSTYTUT stworzył dla Was specjalne ekrany do szybkie pracy!  
Nasz Klient ma łatwiej i bardzo się z tego cieszymy! 

profesjonaliści

Trening GSR & TMP

Przykładowy trening wraz ze strzelaniem! Trening przewodzenia skóry (GSR) wraz z temperaturą (TMP)! 
Relaks i koncentracja w czasie treningu 

Chcesz wiedzieć więcej
Co to jest

Biofeedback & Neurofeedback

 Nexus System i Oprogramowanie BioTrace

Chcesz wiedzieć więcej