BioTrace w EEG INSTYTUT
+48 516 079 386
online@eeginstytut.pl

Nexus10 i Mapa Mózgu

Najlepsze rozwiązanie dla Neuro i Biofeedbacku

Nexus10 i Mapa Mózgu

W systemie Nexus 10 łatwo można wykonać mapę mózgu potrzebną do ustalenia właściwego treningu Neurofeedback (EEGBiofeedback). Dzięki zaawansowanej technologii mapa mózgu może być wykonana szybko i praktycznie bez jakichkolwiek artefaktów ruchowych. System Nexus10 posiada specjalne sensory (czujniki) w technologii Carbon Artefakt Free, która pozwala wyeliminować już w czasie nagrywania mapy mózgu na zdecydowanie mniejsze pojawiania się artefaktów ruchowych. Dodatkowo w czasie analizy mapy mózgu można ustawić automatyczne lub ręczne usuwanie artefaktów, co pozwoli mieć zapis danych w czystej formie. Analizując zapis mapy mózgu, czyli ustalając właściwy trening, Specjalista ma do dyspozycji perfekcyjne narzędzie z wieloma możliwościami obliczeniowymi, wynik prezentowany jest cyfrowo lub/i w formie wykresów poszczególnych fal lub całej grupy fal.

Ważnym aspektem pracy jest precyzja systemu Nexus10, zapis można filtrować w zależności od potrzeb. Nexus10 pozwala na łatwe ustawienia fal w różnych częstotliwościach – zakresach, np. 0,1 – 0,9Hz co daje możliwość pracy na SCP. Każdą falę można podzielić co 0,1Hz a nie jak w większości inny urządzeń co 0,5 lub co 1Hz. TA DOKŁADNOŚĆ POZWALA NA MAKSYMALNĄ PRECYZJĘ USTAWIENIE PROGRAMU TRENINGOWEGO.

Z Systemów Nexus10, korzysta wiele Ośrodków Medycznych, Sportowych, Wojskowych, Uniwersytetów, jak również Placówek Prywatnych w Polsce i na Świecie, które potrzebują mieć system jak najbardziej dokładny dla potrzeb analizy danych, możliwości konfiguracyjnych i treningowych.

Nexus10 jest Systemem, który KAŻDY MOŻE ustawić według swoich potrzeb i wymagań.

System Nexus10 to nie tylko EEGBiofeedback (Neurofeedback). W systemie dostępne jest wiele modułów np. Oddech (RSP), Przewodzenie Skórne i Oporność Skórna (GSR/SC), Puls (BVP), a nawet trening migrenowy – bóle głowy (BVP Head).

W EEG INSTYTUT wykorzystujemy Systemy Nexus10 do pracy głównie z Neurofeedbackiem (EEGBiofeedback) a także do treningów oddechowych z BVP – HRV. Dla naszych trenujących (pacjentów), mamy przygotowane IPT – Indywidualne Programy Treningowe, jak również świetne gry treningowe wykorzystywane na cały Świecie. Nowością są gry Drive Performence, które pozwalają na wielopoziomowe trenowanie. W praktycznym zastosowaniu z Nexusem10 można pracować aż na 4 aktywnych elektrodach w jednym czasie!

 

Chcesz wiedzieć więcej na temat Systemu Nexus10 zadzwoń do naszego specjalisty – 516 079 386 lub prześlij zapytanie przez Formularz Kontaktowy.

Zapraszamy

Tags: , , , ,