BioTrace w EEG INSTYTUT
+48 516 079 386
online@eeginstytut.pl

NeXuS Q32 – Pierwsze informacje!

Najlepsze rozwiązanie dla Neuro i Biofeedbacku

NeXuS Q32 – Pierwsze informacje!

 

NeXus oznacza czyste sygnały dzięki zastosowaniu technologii Active Shielding w celu zminimalizowania artefaktów i szumów. Używamy wyłącznie technologii klasy medycznej do pozyskiwania bardzo wiarygodnych i dokładnych danych. To sprawia, że ​​NeXus jest najlepszym urządzeniem do pomiaru qEEG / EEG w czasie rzeczywistym w połączeniu z dodatkowymi parametrami fizjologicznymi HRV / RSP / BVR / GSR / SC / EMG i innych.

NeXus Q32 jest zbudowany przy użyciu najnowocześniejszej technologii, aby zapewnić najwyższą wydajność w akwizycji danych fizjologicznych. Nasze produkty są projektowane i rozwijane zgodnie z wymaganiami systemów jakości ISO 13485, FDA, CE. NeXus Q 32 oferuje najwyższą wydajność w pomiarach EEG i multimodalnych.

NeXus Q32  to zintegrowany multimodalny system do jednoczesnego pomiaru i trenowania szerokiej gamy sygnałów fizjologicznych. W połączeniu z czujnikami i akcesoriami może być używany w szerokim zakresie modalności. Pomiar do 32 kanałów EEG jednocześnie z dodatkowymi parametrami, takimi jak zmienność rytmu serca (HRV), napięcie mięśni (sEMG), przewodnictwo skóry (GSR), oddychanie, temperatura i inne. Ten system potrafi to wszystko.

NeXus Q32 w połączeniu z oprogramowaniem NeXus zapewnia gotowe rozwiązanie do pomiaru do 21 kanałów bezprzewodowego EEG w czasie rzeczywistym, definiowania planu leczenia/treningowego i oferowania zorientowanego na klienta/pacjenta szkolenia z informacji zwrotnych. NeXus jest skalowalny i łatwy w użyciu zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych trenerów czy specjalistów w dziedzinie qEEG i Neurofeedbacku / Biofeedbacku.

Chcesz wiedzieć więcej ?

zapraszamy do kontaktu: 516 079 386 lub formularz kontaktowy 

 

Tags: , , , ,